fbpx

Proč používat Taffix ™ ?

Nejisté časy vyžadují
mimořádná opatření

Jednou ze zajímavostí na současné pandemii COVID-19 je, že nedělá rozdíly mezi bohatými a chudými, mezi různými pohlavími, politickými názory, etnickými skupinami nebo věkem. Zasahuje nás bez rozdílu, a proto vyžaduje od každého z nás mimořádnou ostražitost a opatrnost.

I když i nadále na veřejnosti nosíme roušky a dodržujeme společenské rozestupy, je potřeba přijmout sekundární vrstvu osobní ochrany, abychom zůstali v bezpečí a bránili se před nákazou.

Vraťme život do starých kolejí

Taffix nám poskytuje důležitou sekundární vrstvu ochrany a posouvá nás tak stále blíže k návratu do našich běžných životů. Jeho každodenním použitím před cestou do kanceláře, fitness centra, potravin nebo restaurace, dokážeme zajistit eliminování nákazy viry šířícími se vzduchem, přes nosní dutinu.

Používáním Taffixu se nejen chráníme, ale zbavíme se i strachu, který nám tak dlouho bránil dělat věci, které máme rádi, jako například setkávat se s lidmi, na kterých nám záleží.

Obnova komunit nám může zajistit obnovu hospodářství

Nejde jen o ochranu nás samých. Musíme myslet i na naše přátelé, kolegy, rodinu a poskytovatele služeb, abychom pandemii společně zvládli a dostali ji pod kontrolu.

Tím, že se budeme chovat ohleduplně a společensky zodpovědně v aktuální situaci, můžeme tak docílit rychlejší stabilizaci situace s COVID-19 a rychlejší obnovu ekonomiky.

Každý z nás hraje důležitou roli při opětovném obnovení globální ekonomiky i cestování, díky čemuž mohou být hotely, bary a restaurace opět v plném provozu a pomůžeme tak světu užívat si život bez omezení, naplno.

Protivirová ochrana

Taffix byl vytvořen prioritně, aby nás chránil před současnou pandemií, avšak chrání nás i proti běžné chřipce a jiným virům šířícími se vzduchem. Zabraňuje nepříjemným onemocněním, kterými se můžeme nakazit například v nemocnici, ve veřejné dopravě nebo od náhodných kolemjdoucích.

S Taffixem jste chráněn kdekoliv a kdykoliv.

Laboratorní test, který vedla docentka Barbara Mann z Virginské univerzity, prokázal, že gelová vrstva nosního spreje Taffix ™ redukuje virovou nálož SARS-CoV-2 resp. COVID-19 o 99,9%.

Nosní sprej Taffix ™ vytváří mechanickou bariéru, která zabrání pronikání virů do organismu přes sliznici nosní dutiny.

“Inovativní přístup produktu Taffix na nás udělal dojem a věříme, že se stane neocenitelným ochranným prostředkem, který pomůže snížit šíření viru a bude hrát klíčovou doplňkovou roli v globálním úsilí vynalézt lék nebo vakcínu”

Dr Barbara J. Mann PHD.
(University of Virginia) mikrobioložka

Výhoda práškového nosního spreje
oproti nosním sprejem na bázi tekutých roztoků

Distribuce tekutého léčiva v nosní dutině

Distribuce práškového léčiva v nosní dutině

Jak připravit nové balení Taffixu k použití?

Vyjměte svůj nosní sprej TaffixTM z obalu a otevřete uzávěr. Protřepte obsah lahvičky TaffixTM. Vyzkoušejte sprej dvěma výstřiky do vzduchu. TaffixTM je teď připraven k použití. Jak ho však používat? Postupujte podle pokynů níže.

Protřepte a vyzkoušejte sprej dvěma výstřiky do vzduchu

Vyčistěte si nos

Protřepejte lahvičku

Aplikujte 1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky

Lahvičku následně důkladně otřete