fbpx

O nás CANDE CZ

Společnost CANDE CZ s.r.o. je perspektivní a rychle rostoucí generická farmaceutická společnost, která si zakládá na zkušenostech a tradicích slovenské značky CANDE, která má více než desetiletou historii. Na českém trhu působíme se záměrem přinášet nejnovější molekuly léků v té nejvyšší možné kvalitě. Věnujeme se především generickým lékům, přičemž všechny naše léky distribuované v České republice se vyrábí výhradně pod firemní značkou  CANDE CZ a jsou registrovány a schváleny na Státním ústavu pro kontrolu léčiv. Naším cílem je přinášet na trh bezpečné a především účinné produkty, které jsou hrazeny ze zdravotního pojištění a jsou na lékařský předpis.

Více informací o našich produktech se dočtete na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv (www.sukl.cz) nebo na stránce PharmData (www.pharmdata.cz). Aktuálně máme mnoho nových produktů v registračním procesu na Státním ústavu pro kontrolu léčiv, které v krátké době plánujeme uvést do prodeje, a tak rozšířit naše portfolio léků.

Distributorem našich léků do lékáren po celé České republice je mezinárodní distribuční společnost PHOENIX (www.phoenix.cz).

Novinka - Taffix™

Nosní sprej Taffix ™ redukuje riziko přenosu koronaviru na minimum.

V České republice bude brzy dostupný nosní sprej na bázi prášku,

který dokáže lidský organismus ochránit před vniknutím různých druhů virů. Vyvinula ho izraelská firma a několik klinických testů už potvrdilo jeho účinek. Jde o další způsob prevence před onemocněním COVID-19.